Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

полиса

  1. gokica

    Осигурување на електронска опрема

    Дали некој има повеќе податоци околу тоа која електронска опрема може да се осигура во Македонија и кои се условите. Дали може да се осигура стар компјутер, телевизор или фото опрема на пример? Дали исплаќаат уредно и без трзавици? Што се случува доколку опремата ја оштетите самите во тек на...
На врв Дно