Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

poe+

  1. Ubiquiti U6 Lite и PoE+ (at) Адаптер

    Ubiquiti U6 Lite и PoE+ (at) Адаптер

    Како што гласи огласот, се продава следниов Ubiquiti PoE+ (at) адаптер за напојување за сите нови U6/U7 уреди од UBNT! Користен месец и 10-тина дена, потоа направив реаорганизација на мрежата и адаптеров повеќе не ми е потребен! Купен од all4net Цена: 1400 денари! Платен нов 1700 денари нов...
На врв Дно