• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

pocophone

  1. ApexAlex

    Kade mozam da zemam Xiaomi Pocophone F1 so 8GB ram

    Naslovot kazuva sve, prasav vo neksio ama nisto od toa, neptun i vip e so 6GB, pomos? lol
На врв Дно