Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

poco

 1. POCO F4 GT 5G 8GB/128GB Stealh Black

  POCO F4 GT 5G 8GB/128GB Stealh Black

  POCO F4 GT 5G 8GB/128GB Stealh Black (европска верзија) во минт состојба, комплет со кутија и сите фабрички елементи. Испробан и функционира со телеком 5g мрежата, претпоставувам и на A1. Спецификации: CPU/RAM: Snapdragon 8 Gen 1 - 8 GB LPDDR5 RAM + UFS3.1 Storage Екран: 6.67 inches (16.94...
 2. Miki98

  Xiaomi Poco Проблеми

  Здраво ИТ другари ќе споделам уште нешто со вас откако го имам купено Poco F3 8/256gb Најчесто има неколку проблеми во микрофонот ми цркна на еднаш,и тоа сите 3,го дадов на Ledikom за сервис, успешно го направиа,но не приметив дека горниот микрофонот пак не работи не ме слушаат кога зборуваме на...
 3. Нема Слика

  Poco F2 Pro 128GB 6GB RAM

  Се продава телефонот од насловот. Максимално зачуван и од користен само со маска и заштитно стакло . Купен од Хај Комуникации на 22.12.2020 и мислам дека има гаранција до 22.12.2022 (ја барам фискалната и гаранцијата). Со него стигаат и неколку маски, една оргинална, една Nillkin, две...
 4. MusicFreak

  Poco M3 Pro 5G 6/128

  Се продава неотпакуван Poco M3 Pro 5G 6/128 Цена 12.500 Контакт ПП
На врв Дно