Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

poco x3 pro

  1. Менувам Poco X3 Pro

    Менувам Poco X3 Pro

    Како што наведов на огласот менувам тотално исправен X3 Pro, за Iphone X или Xs Телефонот нема никаква маана, без грепка на екран, позади има некои минимални оштетувања на пластиката ама тоа е неизбежно изгорено од сонце Може да се проба нема никаков проблем, пишете пп или барајте ме на...
На врв Дно