Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

poco f4 gt

 1. POCO F4 GT 5G 8GB/128GB Stealh Black

  POCO F4 GT 5G 8GB/128GB Stealh Black

  POCO F4 GT 5G 8GB/128GB Stealh Black (европска верзија) во минт состојба, комплет со кутија и сите фабрички елементи. Испробан и функционира со телеком 5g мрежата, претпоставувам и на A1. Спецификации: CPU/RAM: Snapdragon 8 Gen 1 - 8 GB LPDDR5 RAM + UFS3.1 Storage Екран: 6.67 inches (16.94...
 2. XIAOMI POCO F4 GT 5G - AMOLED - користен 1 месец

  XIAOMI POCO F4 GT 5G - AMOLED - користен 1 месец

  Се продава POCO F4 GT 128GB во минт состојба (користен е само 1 месец), комплет со кутија и сите фабрички елементи. 120W чарџер, силиконска заштитна маска и заштитна фолија за екранот. Испробан и функционира со телеком 5g мрежата, претпоставувам и на A1. Фантастичен уред со веројатно...
На врв Дно