Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

poco f3

  1. Miki98

    Xiaomi Poco Проблеми

    Здраво ИТ другари ќе споделам уште нешто со вас откако го имам купено Poco F3 8/256gb Најчесто има неколку проблеми во микрофонот ми цркна на еднаш,и тоа сите 3,го дадов на Ledikom за сервис, успешно го направиа,но не приметив дека горниот микрофонот пак не работи не ме слушаат кога зборуваме на...
На врв Дно