• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

pobrzo od brzoto

  1. RagingDemon

    Samsung 860 Evo 500GB, практично нов

    Продавам SSD Samsung 860 Evo 500GB SATA, купен од господинот gOJDO пред месец дена. Дискот е практично нов, има запишано околу 20 гигабајти (23 попрецизно) на него само при asssd тестирање и така ми стои некористен па решив да го шитнам друг некој нека му се радува. Го продавам бидејќи преминав...
На врв Дно