Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

плоча

 1. Нема Слика

  Делови за пц

  Купувам најбејсик LGA1150 H81 плоча, 8гб рам и кукиште било какво црно!
 2. zak1711

  Купување компјутерски делови од aliexpress

  Здраво, Ме интересира дали има некој од форумов искуство со набавка за делови за компјутер од aliexpress. Јас сум заинтересиран да купам процесор lga 1150, на страната пишува дека се користени и за нив има гаранција од 3 месеци до година дена во зависност од која продавница. Јас пример имав едно...
На врв Дно