• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

плеер

  1. Luxell

    Избор на MP3 / MP4 плеер?

    Се мислам да земам некој MP3/MP4 плеер,просечен не нешто скапо онака колку да брка работа.Е сега разгледав што нудат кај нас на лагер и не би знаел што да изберам,еве ова се понудите ако имате и некој друг предлог слободно. http://www.anhoch.com/category/387/mp34-pleeri-i-diktafoni...
На врв Дно