Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

playstation 4

  1. PlayStation 4 Slim + DualShock контролер + 1Т екстерен диск + 18 игри

    PlayStation 4 Slim + DualShock контролер + 1Т екстерен диск + 18 игри

    Продавам: PlayStation 4 Slim конзола со оригинален DualShock контролер и сите кабли кои доаѓаат со неа. 2T Verbatim екстерен хард диск. Игрите од сликата + Star Wars Jedi: Fallen Order
На врв Дно