• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

play store

  1. HoLfElDeR

    Гоогле продукти на бугарски јазик

    Значи имам проблем со некои гоогле продукти, пример плеј стор,ми го дава на бугарски јазик, исто така и форумите на гоогле, како да го сменам ова?
На врв Дно