Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

pixel6

  1. Pixel 6 128GB Stormy Black

    Pixel 6 128GB Stormy Black

    Продавам Pixel 6 , 128GB, нов , донесен од US. Network unlocked. Network unlock се губи после мастер ресет ама се одклучува многу лесно, не би требало да представува проблем за Pixel корисник :)
На врв Дно