• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

pixel2xl

  1. nikigo

    Купувам екран за Pixel 2 XL

    Купувам екран за Google Pixel xl 2 или цел телефон со маана на плоча или друг дел, но исправен екран и digitizer. Понуди во ПП
На врв Дно