Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

pixel 7 pro

  1. Pixel 7 Pro

    Pixel 7 Pro

    Продавам Pixel 7 Pro, 128gb, 12gb RAM, Obsidian Black. Kористен две недели, купен од Швајцарија. Комплет пакување, како нов. Контакт 078-309-109 Цена 50 000 мкд
На врв Дно