• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

pioneer

  1. Глупав

    Продадено Pioneer VSX-423 Hi-Fi

    Pioneer VSX-423 Hi-Fi 5.1 AVR DTS / 96-24/ Neo:6/ HD-Master Audio Dolby Digital /Plus /TrueHD /Pro Logic II 10 000 мкд за своите перформанси прилично со мала тежина concise: 4 HDMIIn /HDMI Out/Toshlink optical/ RCA*3/ iPad/BlueTooth posiibility целовремено користено во непушачка...
На врв Дно