• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

пиксел

  1. Necromancer

    Google Pixel 3 XL 64GB Just Black

    Продавам нов, со целофан Google Pixel 3 XL 64GB Just Black. Сите додатоци што одат со него (како на сликата), слушалки на USB-C, адаптер USB-C to 3,5mm audio, кабел, полнач... Цена: 50.000 ден. Повеќе инфо во ПП или на 071 243 437.
На врв Дно