• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

#photoshop #instrukcii

  1. M

    dali fotoshop e najdobrata platforma ili programa za graficki dizajn

    Odgovorete edit (od moderator) Sakam da slusnam vase mislenje za najdobar software za graficki dizajn. Pocetnik sum i so sto e najdobro da zapocnam Blagodaram
На врв Дно