Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

#phone

  1. Нема Слика

    Poco F5

    Да ве замолам прво за проценка за уредот кој потоа ќе оди на продажба. Poco F5 12/256 црна боја, купен од Ледиком пред година и неколку дена значи самошто му пројде "гаранцијата" којашто за среќа не ми затреба (незнам какво е генералното искуство, моето не е баш најнај). Нејсе, телефонот е...
На врв Дно