• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

philips 243v7

  1. m3nka

    Проблем со монитор - Philips 243V7

    Здраво, Имам проблем со овој монитор кој што е прилично нов. Пред две недели го купив, првата недела си работеше ок и потоа почна да се гаси на една секунда и се пали. Не се случува често но некогаш знае да се изгаси и 2-3 пати во денот. Сменив кабли, сменив продолжен, само HDMI кабелот не ми е...
На врв Дно