• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

philips 243v7

  1. m3nka

    Проблем со монитор - Philips 243V7

    Здраво, Имам проблем со овој монитор кој што е прилично нов. Пред две недели го купив, првата недела си работеше ок и потоа почна да се гаси на една секунда и се пали. Не се случува често но некогаш знае да се изгаси и 2-3 пати во денот. Сменив кабли, сменив продолжен, само HDMI кабелот не ми е...
На врв Дно