Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

phantom

  1. Нема Слика

    Samsung Galaxy S21 (Phantom Gray)

    Продавам Samsung Galaxy S21, со 128GB меморија. Телефонот е купен пред 2 години (03.02.2021) од A1, користен од прв ден со маска и заштитно стакло (во одлична состојба, како нов). Доаѓа со кутијата и оргиналниот USB-C кабел. Samsung Galaxy S21 5G & S21+ 5G | Samsung Levant Детални...
На врв Дно