• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

pert diaram

  1. JensenInterceptor

    Софтвер за Гантови и PERT дијаграми?

    Веќе кога сме кај софтверски помагала, дали може да ми посочите софтвер за цртање Гантови и PERT(Program Evaluation Review Technique) дијаграми. Јас се претплатив на MS Office 365, ама за жал не го добиваш Микрософт Визио. Хмм, некако Микрософт Ексел личи добар за цртање Гантови дијаграми. Не...
На врв Дно