• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

peopoly

  1. Costigan_Jr

    Продавам SLA 3Д принтер

    Производ: Peopoly Moai 130 SLA 3Д принтер Користен е во домашни услови и за не повеќе од 50 часа активно принтање. Процесот на калибрација е направен и спремен е за користење. Доаѓа комплет - со два садови за принтање(не FEP верзија), прорпратен прибор за употреба, мемориска картичка и 500ml...
На врв Дно