• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

penitum e2220 2gb ram

  1. zipi123

    desktop pc

    Cpu:Intel Pentium E2220 2.4 ghz Ram: 2gb ddr2 Maticna:MSI 7267 ver 5.0 Hdd: 120gb Psu:300w Cooler: 80mm Instaliran win7 Prakjam po Kargo! cena 2000den
На врв Дно