• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

pen t

  1. NanoCell

    Продавам Pen Tablet Wacom Intuos M Bluetooth со гаранција

    Здраво, Како што гласи насловот го продавам следниот таблет за цртање, купен во Анхоч и со важечка гаранција до 15.05.2020 Производот е пробан 2 пати, но поради недостиг на време не е користен, што е причината за продавањето. Во прилог се наоѓаат и слики. Цена: 10 000 денари Телефон за контакт...
На врв Дно