• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

печатар

  1. JensenInterceptor

    Дали да се чува инк џет печатар со скенер?

    Имам инк џет печатар со скенер заедно. Освен скенерот што го користам чат пат, само зафаќа простор. Викате ќе го купи некој за некој денар? Или правец канта, и да си купам само скенер? Не следам хардвер, се продаваат ли уште скенери засебно?
На врв Дно