• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

pcmag

  1. DrMTR

    Best & Worst Laptop Brands 2016

    LaptopMag дел од Toms Guide е ренoмиран сајт за техника, софтвер, хардвер и се останато од техника што може да се најде од техника по продавниците ширум светот. Денеска ја објавија листата со Најдобри и Најлоши лаптоп брендови за 2016 година, па еве ме интересира да се развие дискусија околу...
На врв Дно