Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

pccase

 1. orce97

  Избор на ATX куќиште

  Поздрав, се двоумам помеѓу овие 3 куќишта па добро би ми дошол некој совет у суштина важно ми е да има добар airflow.. Производ - Нексио https://g.store.neksio.mk/Product/Details/10797 https://g.store.neksio.mk/Product/Details/11483
 2. Нема Слика

  Купувам ATX Куќиште

  Купувам АТX Куќиште, битно ми е да е mid tower (поголемо) да има добар проток на воздух и да е добро зачувано. Пишете понуди во ПП
На врв Дно