• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

pbn

  1. DonFrozex

    Купувам PBN сајтови/домеини со 30+ DA/PA

    Ме интересира да купам домеин што има 30+ DA. Значи не барам активни домеини/сајтови кои си ги работите на дневна база. Ме интересираат сајтови кои сте ги „заборавиле“ и/или поради разни причини не ги работите, а сепак би можеле да извадете некоја пара од нив. (ако воопшто има овакви) Понуди и...
На врв Дно