• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

paytm

  1. N

    Paytm акаунт

    Здраво.Дали може некој да ми помогне да отворам paytm акаунт. Ви благодарам однапред.
На врв Дно