Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

патики

  1. ContentBot

    Vlada.mk „препродава“ патики, дресови, ташни и чевли по поволни цени

    Ако на Google пребарате информации поврзани со официјалниот сајт на Владата на Република Северна Македонија – vlada.mk – ќе забележите дека Vlada.mk прикажува линкови до Air Jordan, Nike, Yeezy, Adidas, Asics и други спортски брендови. На прва, човек може да си помисли дека владата проактивно...
На врв Дно