• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

pass

  1. Глупав

    sava-penziskodrustvo

    https://sava-penziskodrustvo.mk Има ли некој друг, освен мене, што има проблеми при најава или промена на лозинка??? Бев денеска и до банка и иако беа точни информациите внесени, пак ме тераа да потпишам промена на лични информации, притоа ми дадоа усно pass кој еве сеуште не работи на...
На врв Дно