• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

partition

  1. ayahuasca

    Acer a1-840 проблем

    Здраво, имам проблем со ~2години стар асер таблет. Почна да ги стопира сите апликации. Имаше некаква нотификација за проблеми со апдејт на гугл сервисите. Кога побарав за решение за таков проблем- најчесто одговараат во сетингс да се и исклучат апдејти или да се врати на претходниот. Кај мене не...
На врв Дно