• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

parsec

  1. Глупав

    Parsec ентузијасти

    Ме интерсира има некој кој гејма на овој начин место PS4 на Android TV???
На врв Дно