• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

page ubavaliable

  1. m3nka

    Проблем со отварање некои страни

    Здраво, Последниве два месеци не можам да ги отворам zamunda.net и telekabel.mk (не сум сретнала други досега). И двете страни се онлајн и функцинираат ама кога ќе пристапам од мојата мрежа не ги отвара на било кој browser. Google Chrome: This site can’t be reached www.telekabel.com.mk took...
На врв Дно