• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

pad

  1. Costigan_Jr

    Купувам термални падови

    Барам од овие Thermal Pad | Thermal Compound for All Coolers | ARCTIC дебелина 0.5mm Ако има некој да понуди нека пиши ПП со цена. Ми требаат за следен ден.
На врв Дно