• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

p4000

  1. Costigan_Jr

    Продадено Продавам - Quadro P4000 8GB

    NVIDIA Quadro P4000 VCQP4000-PB Купена пред една година и донесена од Америка. Гаранција би имала таму, но тука нема кој да ја уважи. Во одлична состојба. Комплет со оргиналната кутија и додатоци. Цена 800 евра.
На врв Дно