• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

p20

  1. gremlin

    Huawei P20 4/128 Midnight Blue

    Се продава телефонот, купен e од А1, сеуште е под гаранција до Октомври. Комплет е во оригинална кутија со полнач и усб-ц слушалки. Телефонот е во одлична состојба нема ниту една гребнатинка користен е со маска и заштитно стакло од старт. Подолу инфо од софтверот: Цена: 12.000 Слики:
На врв Дно