• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

p10

  1. mihovkris

    Проценка Huawei P10 Lite WAS-LX1 3/32

    Здраво дечки. Ме интересира проценка на телефончево, па после може ќе оди на продажба. WAS-LX1 P10 lite, користен некои 8 месеци, преостанати 16 месеци гаранција, чуван во 360° маска, фолија од прв ден, без гребнатини пукнатини и такви работи. Доаѓа со се комплет, освен слушалки. Слики тука. Фала.
На врв Дно