Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

overwatch league

  1. wadapdoc

    Blizzard со план да организира глобална лига за Overwatch со плати за играчите и др бенефиции

    Иако кај нас е-спортот е во фаза на хибернирање тоа незначи дека неможе повторно да се изгради сериозно community околу него како што имаше пред gaming да значи нешто на глобално ниво кога постоеа кај нас играчници како Инсомниа и Ентернет и имаше огромен hype околу Кантер и Дота и gaming во...
На врв Дно