• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

outlook

  1. R

    problem with Outlook2016

    Имам проблем со Outlook 2016 година. Можам правилно да пристапам до сите мои пораки со прилозите. Но, кога ќе ги конвертирам пораките во PST датотека, недостасуваат неколку прилози. Тоа особено се случува со овие слики како прилози. Како да се реши ова?
На врв Дно