• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

outlook

  1. R

    problem with Outlook2016

    Имам проблем со Outlook 2016 година. Можам правилно да пристапам до сите мои пораки со прилозите. Но, кога ќе ги конвертирам пораките во PST датотека, недостасуваат неколку прилози. Тоа особено се случува со овие слики како прилози. Како да се реши ова?
На врв Дно