Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

отклучување

  1. Декодирање на сите телефони

    Декодирање на сите телефони

    здраво ит другари доколку има некој за декорирање телефон слободно може да ми пиша пп. цената не е битна може и без пари само за кои се членови во ит форумов благодарам Преку кој начин све што треба е само интернет и кабелот од вашиот тел. на компјутер ставен
На врв Дно