Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

otg hdd

  1. Miki98

    Проблеми при трансфер на податоци од телефон на хардвер диск со отг

    здраво ит другари дали може некој да ми помогне кога префрлувам од телефонот податоци на хардиск застанува и не мрда. ете слика благодарам однапред
На врв Дно