• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

осигурителна компанија

  1. gokica

    Осигурување на електронска опрема

    Дали некој има повеќе податоци околу тоа која електронска опрема може да се осигура во Македонија и кои се условите. Дали може да се осигура стар компјутер, телевизор или фото опрема на пример? Дали исплаќаат уредно и без трзавици? Што се случува доколку опремата ја оштетите самите во тек на...
На врв Дно