• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

organizing

  1. Глупав

    Организирање на Chrome bookmarks

    Имам веќе некоја поголема колекција на статии во Chrome bookmarks, па ме интересира следново: дали некој знае да постои или пак користи некоја алатка која соработува со Chrome bookmarks на начин на кој би се означувале клучни реченици во web pages страници да не мора да се претражуваат...
На врв Дно