Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

opmitmization

  1. C

    ReviOS - Barebone Windows 10 for Gaming

    Не ви треба ни LTSC , ниту custom модификации на самата виндоус инсталација. Доколку гејмате, пробајте го ReviOS. Нуди се што ви е потребно, со сите модификации, изгасени процеси и сервиси + mousefix + power plans + зголемена приватност + full admin permissions без виндоус телеметријата од...
На врв Дно