• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

op 7 pro

  1. DonFrozex

    Продавам: OnePlus 7 Pro

    Конечно и OnePlus 7 PRO на залиха по магацините. За оние што ги интересира нешто повеќе за телефонов: 4000 mAh батерија Warp Charge со 30W (нешто побрзо од Quick Charge 4+) 6.67" екран без засечок (notch) 90 Hz refresh-rate screen (споредбено со 60 Hz на стандардните) Corning Gorilla Glass...
На врв Дно