• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

onlinetv

  1. N

    Pomoc za online televizija

    Zdravo, a moze da mi pomognete sakam da otvorim online televizija samo mi treba nekoj dobar videostream hosting??
На врв Дно