Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

oneplusbuds

  1. Oneplus Buds Pro Kako Novi !

    Oneplus Buds Pro Kako Novi !

    Се продаваат Bluetooth слушалки Oneplus Buds Pro -Matte Black комплет со кутија и додатни гумички купени од Белгија пред 2 месеци, искористени не повеќе од 5 пати прекрасен дизајн звук кристален и чист имаат noise cancelation или transparency mode батеријaта трае околу 5-7 саати, а со case-от...
На врв Дно