Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

oneplus8

  1. Продавам Oneplus 8T 8/128GB 5G

    Продавам Oneplus 8T 8/128GB 5G

    Телефонот е одлично сочуван, буквално како нов без никакви забелешки, постојано користен со стакло и маска. Фул пакување. Гратис следуваат две заштитни стакла и рамка за нивно лесно поставување на екранот.
На врв Дно